Apie mus

Apie Emendis

Emendis buvo sumanyta daugiau nei prieš 20 metų palėpėje įrengtame kambaryje. Tuo metu programinės įrangos sprendimai turėjo ir tebeturi tiek daug trūkumų, kad, mūsų nuomone, turėjo būti geresnis būdas optimizuoti verslą.

Emendis išaugo į tarptautinę organizaciją, turinčią gerą reputaciją. Viename Olandijos ir trijuose užsienio biuruose kasdien dirba daugiau nei 100 žmonių, kurie kuria programinės įrangos sprendimus pagal „Emendis Blueprint”.

Emendis

Emendis vizija

Emendis tiki, kad programinė įranga turėtų palengvinti verslo gyvenimą. Pasikartojančias operacijas reikėtų kuo labiau automatizuoti, kad prireikus būtų išvengta klaidų sąlygojančio žmogaus įsikišimo. Tai leidžia optimaliai naudoti programinę įrangą, o žmones paskirti ten, kur jie iš tikrųjų sukuria pridėtinę vertę.

Emendis darbo metodas

Visada, Emendis užtikrins, kad norimas procesas būtų sklandžiai integruotas į programinės įrangos sprendimą. Įmonėms nereikia prisitaikyti prie programinės įrangos; mes sukuriame programinę įrangą pagal verslo procesą.

Čia svarbiausia yra programinės įrangos kokybė, sauga ir palaikymas. Nuotoliniu būdu 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę stebime programinės įrangos veikimą ir veikimą, todėl mūsų klientai gali sutelkti dėmesį į savo pagrindinius verslo procesus.

Emendis partneriai: