Mūsų technologijos

Mūsų technologijos

"Emendis Blueprint" programinė įranga

Emendis sukūrė savo „Blueprint” programinę įrangą. Ji siūlo struktūrizuotą ir standartizuotą darbo būdą. Tai suteikia daug privalumų kuriant naujas sistemas arba plečiant esamas programinės įrangos sistemas.
Programinę įrangą „Emendis Blueprint” sudaro daugybė pakartotinai naudojamų šiuolaikinių komponentų. Visi „Blueprint” komponentai buvo kruopščiai sujungti ir užtikrina vienodą, šiuolaikišką išvaizdą.

Emendis Blueprint Software development

Privalumai

Kokie privalumai kuriant su Emendis projektavimo programine įranga?

Kurkite greičiau

Pagrindinė „Emendis Blueprint” struktūra jau sukurta ir apima daug naudingų funkcijų. Tai leidžia efektyviai dirbti ir sutaupyti net 50 % kūrimo laiko.

Sukomplektuoti moduliai

„Emendis Blueprint” siūlo standartinių modulių rinkinį, kuris nuolat papildomas naujais moduliais. Šiuos modulius galima pritaikyti ir integruoti tiesiai į Jūsų programinės įrangos sistemą.

Saugi programinė įranga

Jūsų programinė įranga yra saugi, nes „Emendis Blueprint” pagrindas nuolat tikrinamas ir atnaujinamas. Tai apsaugo Jūsų vertingus duomenis nuo kompromitavimo.

Kokie moduliai įtraukti į "Blueprint"?

Peržiūrėkite kai kuriuos mūsų modulius čia

CRUD ir indeksas

Standartizuotos CRUD (create, read, update, delete) ir indekso funkcijos, todėl jų sukūrimas yra paprastas veiksmas. Subjektų sąrašuose galima automatiškai atlikti paiešką ir filtruoti.

Multitenancy

Ši funkcija leidžia keliems klientams dirbti toje pačioje sistemoje atskirai vieniems nuo kitų. Pagal numatytuosius nustatymus nuomininkai neturi prieigos prie vienas kito duomenų ir funkcijų.

Rolės ir leidimai

Kiekvienam nuomininkui galima valdyti vaidmenis ir susijusius leidimus. Taip užtikrinama, kad nuomininkai patys galėtų valdyti, kurie naudotojai gali naudotis kokiomis funkcijomis.

Daugiakalbis

„Emendis Blueprint” palaiko kelias kalbas, kurias galima valdyti kiekvienam nuomininkui. Jei nukrypstama nuo standarto, vertimai gali būti įgyvendinami kiekvienai kalbai.

BaseData

„BaseData” leidžia lengvai tvarkyti sąrašus (produktus, grupes, būsenas ir t. t.) pagal nuomininką. Sąrašus galima versti, todėl juos galima naudoti labai plačiai ir valdyti paprastai.

Importas / eksportas

Naudojant šį modulį galima kurti duomenų sąsajas ir taip keistis įvairių tipų duomenimis, įskaitant importą iš „Excel”, eksportą į išorines API ir pan.

Kitos funkcijos

Be pirmiau minėtų „Blueprint” modulių, yra daug kitų galimybių:

Emendis partneriai: