Planavimo programinė įranga

Planavimo programinė įranga

Planavimo programinė įranga

Įmonės, kurios planuoja „Excel” programoje, susiduria su problema, kad praranda orientaciją arba jų planavimo galimybės yra ribotos.

Emendis sukūrė išsamią planavimo programinę įrangą, kuri padeda lengvai planuoti ir valdyti darbuotojus, projektus, užduotis ir išteklius. Mūsų programinė įranga suteikia aiškią pažangos, planavimo ir projektų apžvalgą.

Mūsų planavimo sprendimas leidžia įmonėms efektyviai planuoti savo veiklą ir darbuotojus. Naudodami Emendis planavimo programinę įrangą galite būti tikri, kad visi projektai vyks sklandžiai ir efektyviai.

planning software

Šie mūsų planavimo programinės įrangos privalumai:

DAUGIAU INFORMACIJOS?

Nedvejodami atsisiųskite mūsų brošiūrą!

Whitepaper form - Planning software LT

Planavimo programinė įranga įvairioms pramonės šakoms

Ši programinė įranga idealiai tinka įvairiems sektoriams: apgyvendinimo, statybos, kraštovaizdžio tvarkytojų, langų plovėjų, elektrikų, santechnikų ir kt. Joje pateikiamos priemonės, kurių įmonėms reikia projektams planuoti ir pažangai stebėti. 

Darbuotojų tvarkaraščio kūrimas ir tvarkymas užima daug laiko. Emendis sukūrė planavimo programinę įrangą, kad įmonės galėtų sutaupyti laiko kuriant tvarkaraštį. Ji leidžia sutelkti visą projekto informaciją vienoje vietoje.

Pritaikyta Jūsų organizacijai

Puikiai žinome, kad kiekviena įmonė yra unikali. Todėl mūsų planavimo programinė įranga gali būti pritaikyta. Kartu su konsultantu išnagrinėjame Jūsų situaciją ir nustatome, ko Jums reikia. Remdamiesi šia informacija, parengiame Jūsų poreikius atitinkantį paketą.

Pradėkime projektą kartu!

Ar domitės savo organizacijos galimybėmis?
Mielai papasakosime daugiau apie įvairias galimybes. Susisiekite su mumis neįpareigojančiai užpildydami formą.

Per savaitę pažangiai mąstantiems verslininkams ir vadovams surengiame daugiau nei 10 demonstracijų.

Emendis partneriai: