"Purchase to pay"

Purchase to pay

"Purchase to pay"

Daugelyje įmonių pirkimo ir mokėjimo procesas atliekamas rankiniu būdu. Papildomas valdymas, mažesnė apžvalga ir kontrolė. Emendis siūlo išsamų sprendimą, kuris supaprastina pirkimo iki apmokėjimo procesą, todėl Jūsų įmonei pirkimo procesas tampa lengvesnis ir efektyvesnis.

Mūsų programinė įranga leidžia kurti ir stebėti pirkimo užsakymus, tvarkyti sąskaitas faktūras ir mokėjimus bei optimizuoti santykius su tiekėjais. Taip pat siūlome informacinį skydelį ir ataskaitas, kad galėtumėte stebėti savo išlaidas ir nustatyti tobulintinas sritis.

Purchase to Pay

Šie mūsų sprendimo "Purchase to pay" privalumai

DAUGIAU INFORMACIJOS?

Nedvejodami atsisiųskite mūsų brošiūrą!

Whitepaper form - Purchase to Pay LT

Neturėdami sprendimo "Purchase to pay", prarandate laiko

Emendis sprendimas „Purchase to pay” siūlo įmonėms naują būdą valdyti ir supaprastinti savo finansus. Besinaudojančios mūsų programine įranga įmonės gali valdyti pirkimų procesą nuo pradžios iki pabaigos ir tobulinti jį naudodamos išmaniąsias ataskaitas.

Programinė įranga sukurta taip, kad įmonės galėtų sutaupyti laiko automatizuojant rankinius procesus. Be to, programinė įranga suteikia įmonėms geresnį savo finansų supratimą, todėl jos gali priimti labiau pagrįstus sprendimus dėl savo išlaidų.

Pradėkime projektą kartu!

Ar domitės savo organizacijos galimybėmis?
Mielai papasakosime daugiau apie įvairias galimybes. Susisiekite su mumis neįpareigojančiai užpildydami formą.

Per savaitę pažangiai mąstantiems verslininkams ir vadovams surengiame daugiau nei 10 demonstracijų.

Emendis partneriai: