"Dashboarding"

Dashboarding

"Dashboarding"

Daugelis įmonių turi didžiulį neapdorotų duomenų lobyną, kurio nenaudoja. Šių duomenų nenaudojimas lemia nepagrįstai dideles sąnaudas, prielaidomis pagrįstus sprendimus ir daug laiko bei pastangų reikalaujantį duomenų aiškinimą.

Emendis prietaisų skydelio programinė įranga yra universalus sprendimas, skirtas realaus laiko prietaisų skydeliui ir ataskaitoms rengti. Emendis leidžia naudotojams prisijungti prie bet kokio duomenų šaltinio. Tada šie duomenys vizualiai atvaizduojami interaktyviose ataskaitose ir valdymo skydeliuose. Emendis siekia, kad duomenimis pagrįstų sprendimų priėmimas būtų lengvesnis visiems.

Dashboarding

Šie prietaisų skydelio privalumai

DAUGIAU INFORMACIJOS?

Atsisiųskite mūsų baltąją knygą be jokių įsipareigojimų!

Whitepaper form - Dashboarding LT

planning app

Duomenimis pagrįstas darbas su Emendis prietaisų skydeliu

Mūsų prietaisų skydelio sprendimas leidžia įvairaus dydžio organizacijoms lengvai priimti duomenimis pagrįstus sprendimus. Emendis siūlo naudotojams įvairias išmanias ir greitas svarbiausių duomenų vizualizacijas, taip pat galimybę sukurti vieną tiesos versiją.

Emendis taip pat leidžia lengvai dalintis duomenimis ir įžvalgomis visoje organizacijoje, kad visi turėtų tąs pačias įžvalgas. Tai leidžia Jums tapti duomenimis pagrįsta organizacija, kurioje sprendimai priimami remiantis patikimais duomenimis.

Reikia papildomos informacijos?

Ar domitės savo organizacijos galimybėmis? Mielai papasakosime daugiau apie jas, susisiekite su mumis užpildydami formą be jokių įsipareigojimų.

Informacijos prašymas

Per savaitę surengiame daugiau nei 10 prezentacijų pažangiai mąstantiems verslininkams ir vadovams.

Vrijblijvende demo LT

Emendis partneriai: