"Dashboarding"

Dashboarding

"Dashboarding"

Daugelis įmonių turi didžiulį neapdorotų duomenų lobyną, kurio nenaudoja. Šių duomenų nenaudojimas lemia nepagrįstai dideles sąnaudas, prielaidomis pagrįstus sprendimus ir daug laiko bei pastangų reikalaujantį duomenų aiškinimą.

Emendis „Dashboarding” programinė įranga yra universalus sprendimas, skirtas realaus laiko „Dashboarding” ir ataskaitoms rengti. Emendis leidžia naudotojams prisijungti prie bet kokio duomenų šaltinio. Tada šie duomenys vizualiai atvaizduojami interaktyviose ataskaitose ir valdymo skydeliuose. Emendis siekia, kad duomenimis pagrįstų sprendimų priėmimas būtų lengvesnis visiems.

Dashboarding

Šie "Dashboarding" privalumai

DAUGIAU INFORMACIJOS?

Nedvejodami atsisiųskite mūsų brošiūrą!

Whitepaper form - Dashboarding LT

planning app

Duomenimis pagrįstas darbas su Emendis "Dashboarding"

Mūsų „Dashboarding” sprendimas leidžia įvairaus dydžio organizacijoms lengvai priimti duomenimis pagrįstus sprendimus. Emendis siūlo naudotojams įvairias išmanias ir greitas svarbiausių duomenų vizualizacijas, taip pat galimybę sukurti vieną tiesos versiją.

Emendis taip pat leidžia lengvai dalintis duomenimis ir įžvalgomis visoje organizacijoje, kad visi turėtų tąs pačias įžvalgas. Tai leidžia Jums tapti duomenimis pagrįsta organizacija, kurioje sprendimai priimami remiantis patikimais duomenimis.

Pradėkime projektą kartu!

Ar domitės savo organizacijos galimybėmis?
Mielai papasakosime daugiau apie įvairias galimybes. Susisiekite su mumis neįpareigojančiai užpildydami formą.

Per savaitę pažangiai mąstantiems verslininkams ir vadovams surengiame daugiau nei 10 demonstracijų.

Emendis partneriai: