Individualizuota ERP sistema

Individualizuota ERP sistema

Individualizuota ERP sistema

Emendis yra pasirenkamas partneris, teikiantis individualiai pritaikytą ERP sistemą. Didžiuojamės savo reputacija, nes teikiame patikimus ir novatoriškus sprendimus įvairaus dydžio ir įvairių pramonės šakų įmonėms. Turėdami daugiau nei 20 metų ERP diegimo patirties, padėjome daugybei organizacijų racionalizuoti verslo procesus, padidinti produktyvumą ir konkurencingumą.

Pradėkime projektą kartu!

Ar domitės savo organizacijos galimybėmis?
Mielai papasakosime daugiau apie įvairias galimybes. Susisiekite su mumis neįpareigojančiai užpildydami formą.

Per savaitę pažangiai mąstantiems verslininkams ir vadovams surengiame daugiau nei 10 demonstracijų.

Kokie yra pritaikytos ERP sistemos privalumai?

Didesnis efektyvumas

Naudojant pritaikytą ERP sistemą, verslo procesus galima supaprastinti ir automatizuoti, taip padidinant organizacijos efektyvumą.

Mastelio keitimo galimybės

Sistema gali būti sukurta taip, kad atitiktų jūsų dabartinius poreikius, ir gali būti pritaikyta augant jūsų verslui.

Geresnis sprendimų priėmimas

Pritaikyta ERP sistema suteikia geresnį jūsų verslo vaizdą.

Kodėl verta rinktis pritaikytą ERP sistema?

Standartinės ERP sistemos gali patenkinti pagrindinius jūsų įmonės poreikius, tačiau jų funkcionalumas, pritaikomumas ir mastelio keitimas gali būti ribotas. Būtent šiuo atveju pritaikyta ERP sistema gali būti labai svarbi. Suprasdami savo specifinius verslo procesus ir pritaikydami juos unikaliems poreikiams, galite pakelti savo verslą į kitą lygį. Rezultatas – sistema, kuri veikia efektyviau, užtikrina geresnius rezultatus ir didina jūsų įmonės konkurencingumą.

Kaip vyksta kūrimo procesas?

Emendis supranta, kad kiekviena įmonė yra unikali, todėl mūsų ERP sistemos yra visiškai pritaikytos. Mūsų procesas prasideda nuo išsamios jūsų verslo procesų ir poreikių analizės. Kartu su jumis nustatome funkcionalumą, dizainą ir integraciją su esamomis sistemomis. Po to sukuriame sistemą ir prieš pristatydami jums ją kruopščiai išbandome. Taip pat rengiame mokymus, teikiame palaikymo ir priežiūros paslaugas, kad sistema ir toliau atitiktų jūsų lūkesčius.

Emendis partneriai:

DAUGIAU INFORMACIJOS?

Nedvejodami atsisiųskite mūsų baltąją knygą!

Whitepaper form - maatwerk ERP-systeem LT