Individuali programinė įranga

Individuali programinė įranga

Individuali programinė įranga

Daugelis įmonių dirba su pasenusia programine įranga arba vis dar naudoja „Excel“. Dėl to verslo procesai kainuoja daugiau laiko ir pinigų nei reikia.

Emendis kuria pritaikytą programinę įrangą verslo procesams optimizuoti. Kuriame mobiliąsias ir internetines programas, kurios yra apgalvotos ir sėkmingos. Jūsų idėją paverčiame Jūsų poreikius visiškai atitinkančia programine įranga.

Daugiau nei 20 metų patirtį ir specializaciją įvairiose pramonės šakose sukaupę specialistai padeda iš savo biurų Nyderlanduose, Moldovoje, Lietuvoje ir Pietų Afrikos Respublikoje. Tai darome naudodami savo unikalią „Blueprint“ programinę įrangą.

Maatwerk software
Maatwerk software

Programinės įrangos bendrovė, kurianti programinę įrangą su savo "Blueprint Software"

DAUGIAU INFORMACIJOS?

Atsisiųskite mūsų baltąją knygą be jokių įsipareigojimų!

Whitepaper form - Maatwerk software LT

Emendis programinė įranga "Blueprint"

Ieškote greito ir efektyvaus programinės įrangos kūrimo būdo? Sukūrėme patentuotą „Blueprint“ programinę įrangą, kurią sudaro daugybė pakartotinai naudojamų šiuolaikinių komponentų. Šie moduliai ne tik sutaupo 50 % kūrimo laiko, bet ir nuolat atsinaujina, yra keičiamo masto ir itin saugūs.

Reikia papildomos informacijos?

Ar domitės savo organizacijos galimybėmis? Mielai papasakosime daugiau apie jas, susisiekite su mumis užpildydami formą be jokių įsipareigojimų.

Informacijos prašymas

Per savaitę surengiame daugiau nei 10 prezentacijų pažangiai mąstantiems verslininkams ir vadovams.

Vrijblijvende demo LT

Emendis partneriai: