Atvykimas į vietą

Atvykimas į vietą

Atvykimas į vietą

Norite samdyti profesionalų programuotoją? Arba samdyti kelis programuotojus? Užsakykite, kad Jūsų programinės įrangos projektus kurtų visą darbo dieną dirbanti ir specialiai tam skirta Emendis programuotojų komanda. Mes padedame kurti ambicingus programinės įrangos sprendimus.

Galite tiesiogiai samdyti mūsų aukštos kvalifikacijos, olandiškai ir angliškai kalbantį (-čius) programuotoją (-us). Kiekvienam projektui reikia unikalaus požiūrio į žinias, patirtį ir specializaciją. Kartu su Jumis ieškome jūsų poreikius atitinkančio sprendimo. Mūsų specializuotos komandos gali būti pasitelkiamos trumpalaikiams ir ilgalaikiams projektams.

Developer inhuren
Developer inhuren

Štai ko galite tikėtis iš mūsų programuotojų:

Samdykite programuotoją, kuris gali sklandžiai integruotis į Jūsų organizaciją

Kuriame naujovišką programinę įrangą, kuri yra keičiamo dydžio, saugi ir tikrai patikima. Dirbkite su programuotojais, kurie yra įpratę dirbti ir su pradedančiosiomis, ir su jau įsitvirtinusiomis įmonėmis. 

Mūsų programuotojai išmano naujausias technologijas ir gali padėti, kai tik Jums prireiks pagalbos sprendžiant sudėtingus klausimus.

Emendis garantuoja, kad Jūsų programinės įrangos projektui bus parinkti tinkami programuotojai. Mūsų komandos ir programuotojai yra lankstūs ir lengvai prisitaiko. Tai reiškia, kad jie iš karto sukuria pridėtinę vertę naujiems ir (arba) esamiems projektams.

Pradėkime projektą kartu!

Ar domitės savo organizacijos galimybėmis?
Mielai papasakosime daugiau apie įvairias galimybes. Susisiekite su mumis neįpareigojančiai užpildydami formą.

Per savaitę pažangiai mąstantiems verslininkams ir vadovams surengiame daugiau nei 10 demonstracijų.

Emendis partneriai: