Emendis užsakomosios programinės įrangos kūrimas

Mūsų pritaikytus programinės įrangos sprendimus ne tik lengva naudoti, bet ir prižiūrėti, jie pasirengę augti kartu su jūsų verslu.

Nemokama konsultacija.

Palikite savo duomenis ir mes su jumis susisieksime.

Maatwerk software ontwikkelen LT

Individualios programinės įrangos kūrimas

Ar jūsų organizacija dirba su pasenusia programine įranga arba naudoja Excel? Jei taip, verslo procesai tikriausiai kainuoja daugiau laiko ir pinigų nei reikia. Mes padedame organizacijoms optimizuoti verslo procesus kurdami pritaikytą programinę įrangą pagal „Emendis Blueprint”.

Kuriame programas, kurios yra apgalvotos ir sėkmingos. Jūsų idėją paverčiame visiškai jūsų poreikius atitinkančia programine įranga.

Software development

Emendis Blueprint: programinės įrangos kūrimas 50 % greičiau

Ieškote greito ir efektyvaus programinės įrangos kūrimo būdo? Sukūrėme Blueprint, kurį sudaro daugybė pakartotinai naudojamų šiuolaikinių komponentų. Šie moduliai ne tik sutaupo 50 % kūrimo laiko, bet ir nuolat atsinaujina, yra keičiamo dydžio ir itin saugūs.

Integracijos sluoksnis

Lengvai prijunkite programinę įrangą prie kitų sistemų.

Iš anksto parengtos integracijos

100+ paruoštų integracijų.

Mažai kodo

Konfigūruokite, o ne kurkite.

Šiuolaikinis kodas

Reguliarūs atnaujinimai, kad neatsiliktumėte – net ir po pristatymo.

Mobiliųjų programėlių kūrimas

Suskirstykite programą į loginius daugkartinio naudojimo modulius. Yra daugiau nei 30 iš anksto parengtų modulių.

Veiklos stebėjimas

Stebime našumą ir saugumą bei užtikriname, kad programa veiktų sklandžiai.

Kainos įvertinimas per 2 minutes!

Mielai padėsime jums apskaičiuoti kainą pagal jūsų pageidaujamas funkcijas, šiuo tikslu užpildykite toliau pateiktą klausimyną. (užtrunka ne ilgiau kaip 2 minutes):

Kodėl verta dirbti su Emendis?

Realistiškos kainos

Emendis supranta, kad kuriant užsakomąją programinę įrangą kaina yra svarbus aspektas. Todėl siūlome ne tik realią kainą, bet ir skaidrumą bei aiškumą savo pasiūlymuose.

Mūsų pradžios taškas

Emendis siekia būti geriausiu partneriu kiekviename programinės įrangos kūrimo projekte. Tikime savo galimybėmis, todėl vadovaujamės tokiu principu: „Jūsų projektas bus įgyvendintas laiku, neviršijant biudžeto ir aukščiausios kokybės”.

Atnaujinama programinė įranga

Emendis aistringai siekia kurti tvarią programinę įrangą, kuria ne tik lengva naudotis, bet ir kuri sukurta taip, kad ją būtų galima plėsti. Gebame kurti programinę įrangą, kuri ne tik atitinka, bet ir pranoksta lūkesčius.

Dažniausiai užduodami klausimai

Programinė įranga pritaikyta konkretiems jūsų poreikiams ir užtikrina veiksmingą išlaidų valdymą. Siūlome sąnaudų skaidrumą ir galime aptarti įvairias galimybes, atitinkančias jūsų poreikius ir biudžetą.

Naudodami „Emendis Blueprint” su pakartotinai naudojamais komponentais, pagreitiname bendrą kūrimo laiką. Dirbdami pagal „Agile” principą siekiame greito įgyvendinimo, kad galėtumėte kuo greičiau naudotis programine įranga. Be to, iš anksto sudarome veiksmų planą, kad visada žinotumėte, kokioje padėtyje esate.

Projektas sukurtas atsižvelgiant į tai, kad kodas būtų modernus ir lankstus. Kas mėnesį atliekami atnaujinimai užtikrina, kad kodas būtų nuolat atnaujinamas.

„Blueprint” yra lankstus ir lengvai pritaikomas prie besikeičiančių reikalavimų ir būsimo augimo. Kartu su jumis sukursime būsimų atnaujinimų ir patobulinimų planą.

Blueprint yra keičiamo dydžio ir automatiškai auga kartu su jūsų augimu. Bendradarbiaujame su jumis, kad jūsų programinė įranga atitiktų būsimus reikalavimus.

Ne, Emendis sukurtas kodas priklauso jums. Kadangi naudojame atvirojo kodo karkasus, jūsų programinę įrangą gali toliau kurti kita šalis.

Emendis partneriai: