Klientų portalas

Klientų portalas

Klientų portalas

Klientai iš įmonių tikisi vis daugiau paslaugų, o Jūs, kaip įmonė, norite tai patenkinti. Kaip Jūsų įmonė sprendžia šią problemą? Patogus Emendis klientų portalas – tai internetiniai namai Jūsų klientams, partneriams, tiekėjams ar darbuotojams.

Klientų portale galima saugiai bendrauti, tvarkyti paskyras, sužinoti siuntų būklės naujienas ir pateikti užsakymus. Klientų portalas sumažina pagalbos tarnybos prašomos informacijos kiekį.

klantportaal
Software development

Emendis klientų portalo privalumai

Klantportaal software

DAUGIAU INFORMACIJOS?

Nedvejodami atsisiųskite mūsų brošiūrą!

Whitepaper form - Klantportaal LT

Maatwerk software ontwikkeling | software maatwerk

Platus funkcijų spektras

Turėdami standartinės programinės įrangos privalumus kartu su individualiai pritaikyta programine įranga, galėsite savo portalą pritaikyti prie unikalių klientų procesų. Taip yra todėl, kad organizacijoms reikalingos funkcijos gali skirtis. Turėdami patirties, galime Jums padėti ir patarti šiuo klausimu, kad galėtume sukurti Jūsų poreikius atitinkančią sistemą.

Klientų portalas – tai internetinė platforma, kurioje klientai gali prisijungti ir naudotis asmenine informacija, produktais ir paslaugomis. Klientų portalas tapo būtinas bet kuriai šiuolaikinei įmonei, nes užtikrina didesnį klientų pasitenkinimą ir jų išlaikymą, didesnį efektyvumą ir geresnį klientų ir įmonių bendravimą.

Klientų portalo programinės įrangos sukūrimas jūsų verslui suteikia keletą privalumų. Ji leidžia jūsų klientams savarankiškai rūpintis verslu, todėl jūsų verslas tampa efektyvesnis ir taupomos išlaidos. Ji taip pat pagerina klientų patirtį, nes leidžia klientams bet kuriuo paros metu pasiekti reikiamą informaciją ir paslaugas, todėl klientai labiau patenkinami ir išlaiko klientus.

Naudojant klientų portalo programinę įrangą, verslo procesus galima vykdyti efektyviau, nes klientai gali patys pasiekti reikiamą informaciją ir paslaugas. Tai sumažina darbuotojų darbo krūvį ir įmonių išlaidas. Be to, klientų portalas leidžia suprasti klientų elgseną ir poreikius, todėl įmonės gali geriau pritaikyti savo paslaugas ir produktus prie klientų poreikių.

Individualiems poreikiams pritaikytas klientų portalas yra labai svarbus organizacijoms. Jis leidžia įmonėms pritaikyti savo paslaugas ir produktus prie klientų poreikių, didinti klientų pasitenkinimą ir jų išlaikymą. Be to, pritaikytas klientų portalas gali užtikrinti efektyvesnę veiklą ir mažesnes išlaidas.

Pradėkime projektą kartu!

Ar domitės savo organizacijos galimybėmis?
Mielai papasakosime daugiau apie įvairias galimybes. Susisiekite su mumis neįpareigojančiai užpildydami formą.

Per savaitę pažangiai mąstantiems verslininkams ir vadovams surengiame daugiau nei 10 demonstracijų.

Emendis partneriai: