Nuotolinis

Nuotolinis

Emendis gali samdyti programuotojus arba visą programavimo komandą nuotoliniu būdu. Mūsų programuotojai padeda įmonėms spręsti programinės įrangos iššūkius. Emendis specializuojasi kurdami saugią ir patogią naudoti programinę įrangą. Galite pasinaudoti mūsų žiniomis ir patirtimi samdydami mūsų programuotojus ar komandas ir diegdami juos savo organizacijoje. Mūsų programuotojai dirba Nyderlanduose, Lietuvoje, Moldovoje ir Pietų Afrikos Respublikoje.

Galite tiesiogiai samdyti mūsų aukštos kvalifikacijos, olandiškai ir angliškai kalbantį (-čius) programuotoją (-us). Jie gali dirbti Jums nuotoliniu būdu. Kiekvienam projektui reikia unikalaus požiūrio į žinias, patirtį ir specializaciją. Kartu su Jumis ieškome Jūsų poreikius atitinkančio sprendimo. Mūsų specializuotos komandos gali būti pasitelkiamos trumpalaikiams ir ilgalaikiams projektams.

Štai ko galite tikėtis iš mūsų programuotojų

Gaukite prieigą prie profesionalių programuotojų, kurie sklandžiai integruotųsi į Jūsų organizaciją

Suprantame, kad kiekvienas programinės įrangos projektas yra unikalus ir reikalauja skirtingų savybių ir gebėjimų. Kartu su Jumis peržiūrime Jūsų poreikius ir reikalavimus, kad Jums būtų pasiūlytas individualus sprendimas. Šią komandą gali sudaryti: Front-end programuotojai, Back-end programuotojai, UX/UI, QA testuotojai ir (arba) projekto vadovas.

Emendis tiekia profesionalus, kai Jums reikia papildomų kūrimo pajėgumų. Galime (laikinai) suteikti Jūsų turimoms komandoms papildomų žinių ir patirties. Jei neturite savo kūrimo komandos, galite pas mus pasamdyti pagal užsakymą sukurtą profesionalų komandą. Tuomet visada galėsite išlaikyti kontrolę.

Pradėkime projektą kartu!

Ar domitės savo organizacijos galimybėmis?
Mielai papasakosime daugiau apie įvairias galimybes. Susisiekite su mumis neįpareigojančiai užpildydami formą.

Per savaitę pažangiai mąstantiems verslininkams ir vadovams surengiame daugiau nei 10 demonstracijų.

Emendis partneriai: