Sveiki atvykę į Emendis

Aukščiausios kokybės programinės įrangos kūrimo paslaugos įvairaus dydžio organizacijoms. Optimizuokite savo verslo procesus! Įdomu ką galime pasiūlyti jūsų verslui? Susisiekite ir gaukite nemokamą kainos ir projekto atlikimo sąmatą!

Susidomėjote?

Norite sužinoti daugiau?

Individualios programinės įrangos kūrimas

Ar jūsų organizacija dirba su pasenusia programine įranga arba naudoja Excel? Jei taip, verslo procesai tikriausiai kainuoja daugiau laiko ir pinigų nei reikia. Mes padedame organizacijoms optimizuoti verslo procesus kurdami pritaikytą programinę įrangą pagal „Emendis Blueprint”.

Kuriame programas, kurios yra apgalvotos ir sėkmingos. Jūsų idėją paverčiame visiškai jūsų poreikius atitinkančia programine įranga.

Emendis Blueprint Software development
Software development

Emendis Blueprint: programinės įrangos kūrimas 50 % greičiau

Ieškote greito ir efektyvaus programinės įrangos kūrimo būdo? Sukūrėme Blueprint, kurį sudaro daugybė pakartotinai naudojamų šiuolaikinių komponentų. Šie moduliai ne tik sutaupo 50 % kūrimo laiko, bet ir nuolat atsinaujina, yra keičiamo dydžio ir itin saugūs.

Integracijos sluoksnis

Lengvai prijunkite programinę įrangą prie kitų sistemų.

Iš anksto parengtos integracijos

100+ paruoštų integracijų.

Nedaug kodo

Konfigūruokite, o ne kurkite.

Šiuolaikinis kodas

Reguliarūs atnaujinimai, kad neatsiliktumėte – net ir po pristatymo.

Mobiliųjų programėlių kūrimas

Suskirstykite programą į loginius daugkartinio naudojimo modulius. Yra daugiau nei 30 iš anksto parengtų modulių.

Veiklos stebėjimas

Stebime našumą ir saugumą bei užtikriname, kad programa veiktų sklandžiai.

Kainos įvertinimas per 2 minutes!

Mielai padėsime jums apskaičiuoti kainą pagal jūsų pageidaujamas funkcijas, šiuo tikslu užpildykite toliau pateiktą klausimyną. (užtrunka ne ilgiau kaip 2 minutes):

Dažniausiai užduodami klausimai

Programinė įranga pritaikyta konkretiems jūsų poreikiams ir užtikrina veiksmingą išlaidų valdymą. Siūlome sąnaudų skaidrumą ir galime aptarti įvairias galimybes, atitinkančias jūsų poreikius ir biudžetą.

Naudodami „Emendis Blueprint” su pakartotinai naudojamais komponentais, pagreitiname bendrą kūrimo laiką. Dirbdami „Agile” principu siekiame greito įgyvendinimo, kad klientas kuo greičiau galėtų naudotis programinės įrangos privalumais. Be to, iš anksto sudarome veiksmų planą, kad visada žinotumėte, kokioje padėtyje esate.

Projektas sukurtas atsižvelgiant į tai, kad kodas būtų modernus ir lankstus. Kas mėnesį atliekami atnaujinimai užtikrina, kad kodas būtų nuolat atnaujinamas.

„Blueprint” yra lankstus ir lengvai pritaikomas prie besikeičiančių reikalavimų ir būsimo augimo. Dirbame kartu su klientu, kad sukurtume būsimų atnaujinimų ir patobulinimų planą.

„Blueprint” yra keičiamo dydžio ir automatiškai auga kartu su jūsų augimu. Bendradarbiaujame su jumis, kad jūsų programinė įranga atitiktų būsimus reikalavimus.

Ne, „Emendis” sukurtas kodas priklauso jums. Kadangi naudojame atvirojo kodo karkasus, jūsų programinę įrangą gali toliau kurti kita šalis.

Emendis

Programinės įrangos partneris, turintis daugiau nei 20 metų patirties

Emendis kuria programinės įrangos sprendimus, padedančius spręsti jūsų skaitmeninius iššūkius. Specializuojamės įvairiose rinkose, o mūsų biuruose Nyderlanduose, Moldovoje, Lietuvoje ir Pietų Afrikoje dirba daugiau nei 100 specialistų.

Emendis partneriai:

DAUGIAU INFORMACIJOS?

Nedvejodami atsisiųskite mūsų brošiūrą!

Whitepaper form - Software development LT