Gebr. de Mooij Amsterdam

Emendis sukuria „Fresh Vision” Gebr. De Mooij Amsterdam

„Gebr. de Mooij Amsterdam” yra šeimos įmonė, turinti ilgą AGF sektoriaus istoriją. Įmonė įkurta 1946 m. ir nuo to laiko specializuojasi vaisių ir daržovių srityje. Įsikūrusi Maisto centre Amsterdame, ji veikia kaip importuotoja ir eksportuotoja ir aktyviai veikia vidaus ir užsienio rinkose.

Gebr. de Mooij Amsterdam

„Gebr. de Mooij Amsterdam” vadovaujasi kokybe, profesionalumu ir į klientus orientuotu požiūriu. Visuomet ieškodama būdų, kaip tobulėti ir diegti naujoves, bendrovė nusprendė sukurti specialiai jai pritaikytą ERP sistemą „Fresh Vision”, kad optimizuotų savo vidaus procesus ir toliau atitiktų besikeičiančius rinkos poreikius.

Problema

„Gebr. de Mooij Amsterdam” kasdien apdoroja didelius kiekius duomenų apie vaisių ir daržovių pirkimo ir pardavimo kainas. Dėl greitai besikeičiančių rinkos sąlygų reikia lanksčiai ir efektyviai apdoroti šiuos duomenis. Supirkimo ir pardavimo kainos turi būti nustatomos ir atnaujinamos kasdien.

Sprendimas

Kartu su „De Mooij Amsterdam” nustatėme, kad šių specifinių verslo procesų negalima palaikyti standartine programine įranga. Todėl nusprendėme sukurti individualų programinės įrangos sprendimą, atitinkantį konkrečius bendrovės poreikius.

Rezultatas

„De Mooij Amsterdam” žengė naują, pažangų ir į ateitį orientuotą žingsnį verslo procesų skaitmeninimo srityje – įdiegė naują ERP sistemą „Fresh Vision”. Ši pagal užsakymą sukurta programinės įrangos sistema padeda spręsti kasdienio didelių kiekių apdorojimo iššūkius.

Ką sako klientai

„Šiame sparčiai besikeičiančiame ir konkurencingame AGF sektoriuje labai svarbu nuolat diegti naujoves ir investuoti į naujausias technologijas. „Fresh Vision” būtent tai ir siūlo, todėl galime dirbti dar geriau ir efektyviau”, – sakė Danny de Mooij iš „De Mooij Amsterdam”.

Pagrindinės funkcijos

Emendis partneriai: