InventoryComplete

Greita inventorizacija be klaidų su „MoversComplete”

Greita ir be klaidų atliekama inventorizacija su "MoversComplete"

„MoversComplete” yra skaitmeninis programinės įrangos sprendimas, kuris pagreitina ir supaprastina judėjimo procesą. Naudodamiesi nešiojamajame kompiuteryje arba planšetiniame kompiuteryje užpildyta forma, persikraustymo registravimą atliekate vietoje, įmonės arba privataus kliento patalpose. Sistema automatiškai pasirūpina visu perkraustymo procesu – nuo pasiūlymo iki užsakymo patvirtinimo ir darbo užsakymo. Taip ne tik sutaupoma apie 30 % laiko, bet ir gerokai sumažinama klaidų rizika.

Problema

Dideli ar maži persikraustymai visada reikalauja daug darbo. Pagalvokite apie transporto organizavimą, namų apyvokos daiktų pakavimą ir išpakavimą. Todėl perkraustymo įmonės turi atsižvelgti į daugybę dalykų, o tai padidina klaidų tikimybę. Juolab kad dažnai tai vis dar daroma naudojant rašiklį ir popierių.

Verslo projektas

Sukurti lanksčią ir prieinamą sistemą, kuri automatizuotų ir standartizuotų perkėlimo procesą.

Automatizuotas judėjimo procesas

Su „MoversComplete” perkraustymo procesas yra visiškai automatizuotas ir standartizuotas. Rašiklis ir popierius dabar užleidžia vietą perkraustytojo nešiojamajam kompiuteriui arba planšetiniam kompiuteriui. Lengvai galima užpildyti reikiamus duomenis, o po to pagal inventorių automatiškai parengiamas ir klientui pateikiamas pasiūlymas. Vienu mygtuko paspaudimu pervežėjas išsiunčia užsakymo patvirtinimą ir darbo užsakymas yra paruoštas!

Pagrindinės funkcijos

Emendis partneriai: