Rietlanden terminals

Ataskaitų teikimo ir planavimo priemonė Amsterdamo uostui

Ataskaitų teikimo priemonė ir laivų planavimas Amsterdamo uoste

Rietlanden Terminals BV. turi turtingą istoriją Amsterdamo uoste ir tapo svarbia anglies perkrovimo rinkos dalyve. Ši tarptautinė organizacija savo klientams siūlo pilną sausų birių krovinių paskirstymo, krovos ir sandėliavimo paslaugų paketą, be to, ji yra ryšys su pasauline rinkos plėtra ir sklaida energetikos rinkoje.

Problemos apibūdinimas

Platinimo, krovos ir sandėliavimo Amsterdamo uostuose valdymą ir koordinavimą „Rietlanden” anksčiau vykdė pagal programą „Excel”. Šis „Excel” failas, sudarytas iš įvairių sudėtingų skaičiavimų, turėjo daug apribojimų. Be to, kad „Excel” lapai buvo statiški, „Rietlanden” trūko galimybės susieti sistemas ir priskirti naudotojus (vaidmenis), be kitų dalykų.

Verslo projektas

Todėl „Rietlanden Terminals BV.” ieškojo plastiško programinės įrangos sprendimo, kuriame visi „Excel” programoje esantys skaičiavimai ir skirtukai būtų perkelti į prieinamą ir greitai reaguojančią programą.

Veiksmingas planavimas ir ataskaitų teikimas

Sukūrus ataskaitų teikimo ir laivų planavimo įrankį, „Excel” failai užleido vietą prieinamiems ir greitai reaguojantiems programinės įrangos sprendimams. Sujungus šias programas, ne tik struktūriškai vykdoma visa darbo eiga, bet ir automatizuoti sudėtingi skaičiavimai, kurie tapo vizualiai skaidrūs, o mašinų ir medžiagų planavimą galima lengvai valdyti.

Pagrindinės funkcijos

Emendis partneriai: