PP grupė

“Purchase to pay” proceso optimizavimas

“Nuo pirkimo ir mokėjimo” proceso optimizavimas

Pastaraisiais dešimtmečiais Parlevliet & Van der Plas išaugo į svarbią pasaulinę žvejybos ir perdirbimo pramonės bendrovę. Šeimos įmonė „Parlevliet & Van der Plas”, turinti keletą filialų visame pasaulyje, užsitarnavo puikią reputaciją tvarios žvejybos srityje. PP grupės pasaulis pasižymi daugybe skirtingų kultūrų, šalių, žmonių ir rinkų.

Problemos apibūdinimas

Dabartiniai „Parlevliet & Van der Plas” verslo procesai, susiję su pirkimu ir mokėjimu, neatitiko anksčiau naudotos programinės įrangos. Todėl programinė įranga nepakankamai atitiko PP grupės verslo operacijas ir neturėjo tokių funkcijų, kokių reikėjo tarptautinei organizacijai.

Verslo projektas

Sukurti bendrą programinės įrangos sprendimą, kuris užtikrintų geresnę PP grupės verslo procesų kontrolę ir įžvalgą.

P2P procesas prieinamas bet kada ir bet kur

Mūsų internetinis P2P programinės įrangos sprendimas leidžia geriau suprasti dabartinę PP grupės darbo eigą ir verslo procesus, taip pat siūlo sąnaudų paskirstymą, sąnaudų autorizavimą, sąskaitų faktūrų išrašymą ir sąsajas su įvairiomis išorinėmis sistemomis. Programinė įranga taip pat gali būti diegiama bendrai ir tinka naudoti tiek internetu, tiek ne internetu. Taigi šį programinės įrangos sprendimą galima naudoti bet kur ir bet kada – taip pat ir jūroje!

Pagrindinės funkcijos

Emendis partneriai: