Modern Dental

ERP sistema sukurta “Modern Dental Europe“

Verslo proceso skaitmeninimas

Modern Dental Europe yra Kinijos implantų, karūnėlių ir visų kitų odontologų į burną dedamų atributų gamintojo Nyderlandų filialas. Bendrovė „Modern Dental Europe” yra įsikūrusi Nyderlanduose ir turi logistikos centrą Alphen aan Den Rijn.

Odontologai siunčia atspaudus į Alpen aan Den Reino centrą, kurie čia apdorojami ir iškeliauja į Kiniją. Kinijoje pagal atspaudą pagaminamas gaminys, o tada galutinis gaminys siunčiamas atgal odontologui.

Problemos apibūdinimas

Odontologai užsakymus atlikdavo pildydami popierines formas. Tai yra labai rizikinga, todėl buvo labai didelė administracinė našta ir visas formas reikėjo perrašyti rankiniu būdu. Bendrovėje „Modern Dental Europe” dirbo keli skyriai, kurie tvarkė visas popierines formas ir įtraukė jas į sistemą.

Verslo projektas

Skaitmeninimo poreikis buvo didžiulis, todėl „Modern Dental Europe” ir Emendis suvienijo jėgas. Peržiūrėjome visą pasenusį procesą ir ieškojome būdų, kaip jį skaitmenizuoti. Mums pavyko, dabar odontologai gali naudotis lanksčia skaitmenine sistema užsakymams teikti. Popierinės formos – jau praeitis!

saas oplossing

Užsakymo procesas be popieriaus

Dabar šis procesas yra visiškai skaitmeninis. Odontologas gali lengvai prisijungti ir pasirinkti norimą darbo eigą, kad galėtų užsisakyti reikiamus atributus. Odontologas tiksliai mato, kas buvo užsakyta, ir prireikus gali lengvai atlikti pakeitimus.

Pagrindinės funkcijos

Kaip mes dirbame?

Šiuolaikinių dantų gydytojų komandai yra paruošta fiksuota komanda, kuriai skiriamos specialios „scrum” valandos. Klientas sprendžia, kas ir kada bus kuriama. Mes atleidžiame klientui naštą, nes turime paruoštą komandą su galinės ir priekinės dalies programuotojais, projekto vadovu ir UX / UI ekspertais, kad klientas galėtų sutelkti dėmesį į norimas funkcijas.

Emendis partneriai: